Padėka rėmėjams: įvykdyta Kalėdinė Gerumo akcija!

Praėjus pačioms gražiausioms žiemos šventėms nuoširdžiai dėkojame mūsų brangiems rėmėjams už tai, kad darbų sukūryje atradote dalelę laiko ir skyrėt ją geriems darbams! Dėkojame mūsų ištikimiems partneriams, kurie jau ne pirmus metus prisideda prie Kalėdinio gerumo: UAB “Viktorija ir partneriai” už puikius sausainius, ICECO Žuvis įmonei už skanią Zigmas silkę, UAB Cerera foods už nuostabius sausus pusryčius, UAB Alma littera už kygutes vaikams, bitininkui iš Panevėžio už medų, R&B deco už šventinius Advento kalendorius. Jūsų gaminiais pradžiuginome mūsų aplankytas 40, socialinių darbuotojų globojamas, šeimas, arti 200 bei 20 vienišų senolių.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie per Pyragų dieną paaukojo net 3000 Eur sumą mūsų fondo Kalėdinei gerumo akcijai, ir tik Jūsų dėka galėjome pradžiuginti dar daugiau vaikų, jų tėvelių ir vienišų senolių.
AČIŪ klaipėdiečiams: Gridin’s Group, AG Technologies, UAB ,,Gridinta“, UAB „Statybų portas“, UAB Maviga“ ir Volkswagen centras Klaipėda; taip pat Klaipėdos restorano STORAS KATINAS svečiams. Dėkojame Kaune esančiam žaismingam Mažyliu kirpykla salonui ir nuostabiai jos šeimininkei. Mūsų didžiulė padėka Vilniaus Atgajos specialioji mokyklabendruomenei, bei jų svečiams, o taip pat vienam Vilniaus m. banko filialui.

AČIŪ visiems už GERUMĄ.