Akinukai vaikams!

2016-10-09

Projekto ataskaitą skaitykite čia!

Aleksandro Gridino labdaros fondas pradeda naują projektą ,,Akinukai vaikams”

Projekto esmė – padėti skurdžiai gyvenančioms, daugiavaikėms, socialiai remtinoms ir auginančioms neįgalius bei specialiųjų poreikių turinčius vaikus šeimoms įsigyti gydytojų jiems skirtus akinius.

Projekto tikslai:

• rinkti tikslines lėšas, skirtas skurdžiose šeimose gyvenančių vaikų akiniams, vieno iš pagrindinių žmogaus poreikių – gero regėjimo – užtikrinimui, kuris lemtų lengvesnį santykį su aplinka, geresnę vaiko savijautą ir savivertę, didesnį pasitikėjimą savimi.

• užkirsti kelią vaikų mokymosi sunkumams;

• padėti vaikams augti sveikiau ir saugiau, būti imlesniems mokslui.

Mūsų uždaviniai:

• Paremti vidutiniškai 5 vaikus per mėnesį;

• Per metus suteikti paramą maždaug 50 (penkiasdešimčiai) vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų,

• Vienam vaikui skirti apie 100 eurų parama akiniams, priklausomai nuo pagal receptą išrašytų reikalingų koreguojančių stiklų.

Kviečiame socialinės paramos centrus ir specialiąsias ugdymo įstaigas teikti paraiškas, dėl informacijos paramai šeimoms, auginančioms regėjimo sutrikimus turinčių vaikų, kuriems būtini akiniai, tačiau tėvai ar globėjai neturi galimybių jų įsigyti.

Aleksandro Gridino labdaros fondas kviečia prisidėti, kad nuolat skurde ir nepritekliuje augantys Lietuvos vaikai ne tik galėtų pažinti ryškesnį ir aiškesnį pasaulį, bet ir jų nosytės būtų papuoštos gražiais stilingais akinukais – jiems tinkamu gražiu aksesuaru, kuris juos džiugins ir teiks pasitikėjimo savimi.

Paaukoti galite į fondo sąskaitą LT32 7300 0101 3290 1508, Swedbank, 73000, Aleksandro Gridino labdaros fondas, 302864683, mokėjimo paskirty nurodydami ,,Akiniai vaikams”.

Susitelkime būtinajai pagalbai vaikams, jie – mūsų ateitis!