TĘSIAME: ALEKSANDRO GRIDINO LABDAROS FONDO PROJEKTAS ,,AKINIAI VAIKAMS”!

2018-09-05

Nesiliaujant prašymams padėti su sunkumais susiduriančioms šeimoms, o taip pat daugiavaikėms bei šeimoms, auginančioms specialiųjų poreikių vaikus, įsigyti jų vaikams reikalingus ir gydytojų išrašytus akinius, tęsiame projektą toliau!

Projekto tikslai:

• rinkti tikslines lėšas, skirtas su sunkumais susiduriančiose šeimose gyvenančių vaikų akiniams, vieno iš pagrindinių žmogaus poreikių – gero regėjimo – užtikrinimui, kuris lemtų lengvesnį santykį su aplinka, geresnę vaiko savijautą ir savivertę, didesnį pasitikėjimą savimi.
• užkirsti kelią vaikų mokymosi sunkumams;
• padėti vaikams augti sveikiau ir saugiau, būti imlesniems mokslui.

Mūsų uždaviniai:

• paremti vidutiniškai 10 vaikų per mėnesį;
• per metus suteikti paramą apie 120 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų,
• vienam vaikui skirti nuo 30 iki 60 eurų parama akiniams, priklausomai nuo pagal receptą išrašytų reikalingų koreguojančių stiklų.

Kviečiame socialinius darbuotojus, tėvelius bei globėjus kreiptis dėl informacijos paramai vaikams, kuriems būtini akiniai, tačiau nėra galimybių jų įsigyti.

Aleksandro Gridino labdaros fondas siekia padėti vaikams pažinti ryškesnį ir aiškesnį pasaulį, bei papuošti jų nosytes gražiais stilingais akinukais – jiems tinkamu gražiu aksesuaru, kuris juos džiugins ir teiks pasitikėjimo savimi.

2017 metus laiko vykdyto I projekto “Akiniai vaikams” metu: 130 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų buvo aprūpinti naujais stilingais akinukais. 2018 m. jau virš 50 vaikų sulaukė naujų akinukų.

Projekto pagrindinis partneris UAB „Optikos pasaulis“ teikia geranorišką pagalbą bei patarimus vaikams, renkantis akinius.

Paaukoti galite į fondo sąskaitą LT32 7300 0101 3290 1508, Swedbank, 73000, Aleksandro Gridino labdaros fondas, 302864683, mokėjimo paskirty nurodydami ,,Akiniai vaikams”.

Susitelkime būtinajai pagalbai vaikams, jie – mūsų ateitis!