Kur skuba vaikai po pamokų arba iš kur atsiranda būsimieji talentai

2018-02-20

Paramos akcija jautrioje socialinėje aplinkoje augantiems vaikams dovanoti galimybę lankyti mėgstamą būrelį ar reikalingą sveikatai terapiją

2018 02 21 – 2019 02 01

Tai, kad aplinka formuoja vaiko asmenybę – nenuginčijama tiesa.Todėl, kuriant aplinką, svarbu padėti vaikui žengti teisinga linkme. Šiuo atveju svarbia užduotimi tampa tinkamos papildomos (užklasinės) veiklos suradimas, kuri vaikui gali pagelbėti ieškant ir atrandant save, o neretai netgi išspręsti tam tikras psichologines ar sveikatos problemas..

Aleksandro Gridino labdaros fondas kviečia drauge padėti vaikams, patiriantiems socialinę atskirtį, augantiems nepasiturinčiose šeimose, padovanojant prasmingą laisvalaikį.

Dabartinė situacija:

Pagal Lietuvos statistikos departamento informaciją, Lietuvoje socialinės rizikos šeimose gyvena arti 19 tūkst. vaikų. Daugelis jų lanko dienos centrus, ruošia pamokas ir lieka iki vakaro saugioje jiems aplinkoje.

Apsilankius daugelyje tokių centrų, pakalbinus vaikus, jie labai trokšta lankyti būrelius, išbandyti save įvairiose srityse ir atrasti save! O taip pat yra vaikų, kuriems laisvalaikis, tai – ne savęs ieškojimas, o būtinas sveikatinimas, nes tik tai padeda augti toliau.

Projekto tikslas:

Padovanoti vaikams, augantiems jautrioje socialinėje aplinkoje trokštamą laisvalaikio užsiėmimą ar sveikatai reikalingą terapiją, nes VISI vaikai turi teisę skirti savo laisvalaikį pomėgiams ir sveikatinimui.

Projekto uždaviniai:

  • Padovanoti vaikui galimybę lankyti mėgstamą būrelį, tobulinant savo gebėjimus (muzikos, sporto, dailės),
  • Padovanoti vaikui, turinčiam sveikatos problemų, galimybę lankyti terapinius užsiėmimus (dailės, muzikos, vandens terapijos).

Projekto biudžetas: 

Bendradarbiaujant su socialiniais darbuotojais paremti vaikus iš visos Lietuvos, padovanojant vienam vaikui iki 40 eur mėnesio abonementą, jo gabumus ir norus atitinkančiam užsiėmimui ar terapijai.

Visi vaikai turi teisę po pamokų skirti laiką savo tobulėjimui, naujų gebėjimų atradimams, tačiau ne visi vaikai, deja, turi šias galimybes.

Paaukokim ar padovanokime vaikui galimybę lankyti būrelį. Gal Jūsų dėka Lietuva praturtės dar vienu talentu, gal Jūsų padovanotos terapijos dėka, vaikas pasveiks, ar bus užkirstas kelias neigiamiems reiškiniams!

Norėdami paaukoti spauskite ČIA!

Paaukoti galite ir žemiau nurodytais rekvizitais

Aleksandro Gridino labdaros fondas, kodas 302864683,LT327300010132901508 „Swedbank“ AB, mokėjimo paskirty nurodydami –BURELIAI VAIKAMS