Svajonių skrynelė!

2017-06-15

Mūsų Fondo skrynelėje nutūpia vaikučių, gyvenančių jautrioje socialinėje aplinkoje, norai! Mes kviečiame vaikučius svajoti ir tikėti, kad VISKAS, na beveik viskas, gali išsipildyti, tereikia labai labai norėti.

Sesučių Andželikos ir Akvilės svajonės –  dviratis ir dėlionė!

Brigita, gyvenanti Molėtų r. jauna mama, tačiau jai gyvenime jau pasitaikė daug nesėkmių. Mama, vardan dukrelių, nepalūžo, augina ir labai stengiasi. Šeimos pajamos yra skiriamos tik pagrindiniams dalykams, todėl ne visada pavyksta išpildyti mergaičių norus: greitai švęsianti 5 metukus Andželika svajoja apie dviratuką, juk tuoj atšils ir visi vaikai pabirs į kiemus! O mažoji sesė Akvilė gal bus dailininkė, nes dvimetė neatsitraukia nuo piešimo ir mama labai prašo akvarėlės, pieštukų ir dar dėlionės mergaitei.

Deimantės svajonė – dviratis!

Plungės r. gyvenanti mama Jurgita, po netikėtos vyro mirties, verčiasi itin sunkiai. Gerai, kad gelbsti savas nedidelis ūkis, nes artimiausias miestelis ne arti, o ir darbų nėra. Mama labai džiaugiasi savo dukrele, nes teliko tik dviese, todėl labai suspaudžia širdelę negalint išpildyti 8-metės didelės svajonės, pavasarį pasitikti savo pirmuoju dviratuku.

IŠPILDYKIME mergaičių norus, PADOVANOKIME vaikams vaikystę!